Titulní stránka / Reference

Reference

E3 PEPO

E3 PEPO
Bezobslužný systém spalování dřeva, který vydělává…

Spalujeme levné kusové dřevo za optimálních podmínek nastavení primárního, sekundárního a terciálního vzduchu bez přikládání a obsluhy. V zimě topím, v létě připojíme soláry a přitápění a realizace ohřevu víc jak půl roku je prakticky zadarmo.

Více »»»


HERKULES

HERKULES
Klasická kachlová kamna s moderní technologií

Majitel krásné lesovny v empírovém stylu, Doc. MUDr. Luboš Hrazdíra, CSc., využívá toto stavení jako přechodné víkendové bydlení. S tím souvisel i problém jak „vymrzlé“ stavení z kamenného zdiva po příjezdu na chalupu rychle vytopit.

Více »»»


NYMFA

NYMFA

Zákazník pan J. B. si nechal do své lovecké chatky dodat klasická kachlová kamna Nymfa, které umístil na lavici, aby si mohl u kamen posedět a nahřát si záda.

Kamna jsme dodali a nainstalovali včetně kompletního nerezového komína a dřevěného soklu.

Více »»»


OLYMP na chalupě

OLYMP na chalupě
tepelná pohoda

Nedávno jsme navštívili chalupu Doc. Ing. Ladislava Slonka, CSc., bývalého děkana lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity. Chalupa se nachází v nadmořské výšce 650 m na Vysočině. Budova, zasazená do krásné přírody, je kromě jiného zajímavá svým propracovaným topným systémem, který je dobře připraven na místní drsné zimní počasí, a který využívá tři v místě dostupné zdroje tepla – slunce, dřevo a elektřinu.

Více »»»


OLYMP v roubence

OLYMP v roubence
na horách

Nejlepší reklamou pro každého výrobce i prodejce je vždy spokojený zákazník, který se rád vrací tam, kde dobře pořídil. Nejinak je tomu i u nás.

Více »»»


 

Rychlý dotaz
Česky  Deutsch  English
2013–2020 © ŽELETAVSKÁ KAMNA, tel.: +420 731 375 992, +420 731 191 997, e-mail: kamna@brabenec.info   nahoru
Partneři