Titulní stránka / Články / BES exklusiv zelený

Články

BES exklusiv zelený

BES exklusiv zelený

Pod dojmem probíhajících dovolených, prázdnin, návštěv pláží a koupališť, dlouhých teplých večerů a slunečných rán je těžké si připustit, že poměrně brzy bude vše zase jinak.

Dny se zkracují a rána jsou už teď chladnější. Kdo se nechce nechat zaskočit, má právě nyní ideální příležitost řešit vytápění pro chladnější období a na zimu. A to jak doma, tak i na chatách a chalupách, kde jsou stále nejvhodnějším a také nejekologičtějším způsobem vytápění klasická krbová kachlová kamna na dřevo.
Kdo už kamna má, neměl by váhat například s jejich prohlídkou a drobnými opravami, kontrolou komína, případně s přípravou dřeva na zimu.
A pro ty, co se chystají kamna teprve vybírat, máme zase jeden spolehlivý tip. Představujeme vám želetavská kachlová kamna BES, v tomto případě v zelené barvě. Barevných možností je ale možná široká paleta. Naši zákazníci si tato kamna cení pro jejich ušlechtilý kulatý tvar a možnost je přizpůsobit jakémukoliv interiéru. Jejich variabilita je opravdu velká. Zadní vývod, horní vývod, externí přívod vzduchu. Přidáním řady kachlí pak vznikne řada Exklusiv, kterou lze doplnit o akumulační hmotu – BES Exklusiv Aku. Navíc je lze umístit do rohu tak, že zabírají pouze minimum místa.
I jejich výkon je přiměřený pro většinu středně velkých i menších obytných domů, chalup nebo chat. Dá se regulovat v rozmezí 3–8 kW. Také spotřeba dřeva je příznivá a přibližně činí 1,5 kg suchého dřeva za hodinu. Délka polen k přikládání pak může být až 33 cm a do kamen se přikládají na výšku. Ohniště na výšku s čistým sklem a jasnými plameny působí v interiéru víc než elegantně.
V klasickém provedení kamna BES váží 150 kg a jejich připojení při zachování standardních parametrů komína nevyžaduje žádné specifické a speciální stavební úpravy.

Ke koupi nebo objednání a zajištění instalace je právě tento prázdninový čas tím nejvhodnějším obdobím.

 

Rychlý dotaz
Česky  Deutsch  English
2013–2024 © ŽELETAVSKÁ KAMNA nahoru
Partneři
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?