Titulní stránka / Kachle / Kachle MK Profi

Kachle MK Profi

Společnost MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. sídlící v Horní Plané u Lipenské nádrže vznikla v roce 1995 z původní malé živnosti, která existovala od roku 1990. Tehdy majitelé navázali na kamnářské řemeslo svých rodičů.

Dnešní výrobní prostory umožňují pružně reagovat na vývoj trhu. Firma sleduje nejen módní trendy, ale snaží se plnit i specifická přání zákazníků.

 Vyrábí kachle na klasická kachlová kamna, repliky historických kamen, sporáky a krby. Kachle jsou vyráběny z prvotřídních Westerwvaldských jílů odléváním licí hmoty do sádrových forem.

Tradiční a léta používané glazury s hlubokým leskem (lahvová zelená, lahvová hnědá) dnes doplňují velice žádané a moderní matné glazury s efektem – šedá a zelená granit, cotto, gobi atd.

Po vstupu do EU se zpřísnily požadavky na ochranu zdraví zaměstnanců i ekologii. Proto byly do výroby zařazeny nové bezolovnaté glazury, které splňují normy EU a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kachle se glazují nástřikem, poléváním, ručně malují, dekorují a zlatí.

Kachloví je certifikováno Technickým a zkušebním ústavem stavebním.

Firma MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. úzce spolupracuje s Cechem kamnářů České republiky a je jedním ze zakládajících čle­nů.

Své výrobky dodává nejen na tuzemský trh, ale i do Rakouska, Německa, Švýcarska, Polska, Itáie, Francie a na Slovensko.

 

Rychlý dotaz


Česky  Deutsch  English
2013–2024 © ŽELETAVSKÁ KAMNA nahoru
Partneři
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?