Titulní stránka / Záruka 5 let na kachlová kamna jedině u nás

Záruka 5 let na kachlová kamna jedině u nás

Abychom Vám mohli poskytnout záruku 5 let na Želetavská kamna, musíme se být naprosto jisti, že jsme při výrobě nepodcenili žádný detail od začátku do konce. Při kusové ruční výrobě za kvalitu práce a potažmo celého výrobku ručí konkrétní lidé. Upřímně, ani při nejlepší fantazii si nedovedu za „kamny“ stojícími v hobby-marketu představit člověka, kterému prošli rukama a který by dovedl o jejich výrobě se zaujetím vyprávět. Než naše kamna doputují až k vám domů, projdou od výroby krbové vložky až po sestavení a slepení kachloví rukama několika málo lidí, kteří za svou práci ručí. Před zabalením kamna znovu sestavíme a zkontrolujeme, zda vše sedí a funguje jak má.

Skutečně svým produktům věříme. Víme, jaké používáme materiály. Nejdůležitějšími materiály, které ovlivňují životnost a bezproblémový provoz kamen jsou následující:
1. Kotlový plech – tvoří vnitřní plášť kamen. Spalovací komora a její odolnost proti propálení je dána sílou a kvalitou plechu. Želetavská kamna mají spalovací komoru svařenou z 4mm silného kotlového plechu.
2. Kachle – kvalita použitého kachlového pláště do značné míry ovlivňuje užitné vlastnosti kamen. Zdravé sálavé teplo vychází z kamen právě skrz vnější kachlový plášť. Kachle na Želetavských kamnech jsou vyrobeny v Čechách a na Slovensku renomovanými firmami v oboru. Jak slovenská firma Kerkotherm, tak česká firma MK Profi vyrábí kachle již řadu let a používají výhradně nejkvalitnější německou hlínu. Kachle lepíme v Želetavě klasickým kamnářským způsobem, abychom zajistili optimální spojení a dosáhli co nejlepšího sálavého a akumulačního efektu.

Standardní záruční dobu 2 roky tak prodlužujeme pro naše zákazníky na 5 let. Podmínkou získání 5 leté záruky je montáž našimi pracovníky nebo proškolenými partnery.

Prodloužená záruka se nevztahuje na izolační materiál spalovací komory.

 

Rychlý dotaz
Česky  Deutsch  English
2013–2024 © ŽELETAVSKÁ KAMNA nahoru
Partneři
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?