Titulní stránka / Reference

Reference

E3 PEPO
Bezobslužný systém spalování dřeva, který vydělává…

E3 PEPO

Spalujeme levné kusové dřevo za optimálních podmínek nastavení primárního, sekundárního a terciálního vzduchu bez přikládání a obsluhy. V zimě topím, v létě připojíme soláry a přitápění a realizace ohřevu víc jak půl roku je prakticky zadarmo.

Více »»»HERKULES
Klasická kachlová kamna s moderní technologií

HERKULES

Majitel krásné lesovny v empírovém stylu, Doc. MUDr. Luboš Hrazdíra, CSc., využívá toto stavení jako přechodné víkendové bydlení. S tím souvisel i problém jak „vymrzlé“ stavení z kamenného zdiva po příjezdu na chalupu rychle vytopit.

Více »»»NYMFA

NYMFA

Zákazník pan J. B. si nechal do své lovecké chatky dodat klasická kachlová kamna Nymfa, které umístil na lavici, aby si mohl u kamen posedět a nahřát si záda.

Kamna jsme dodali a nainstalovali včetně kompletního nerezového komína a dřevěného soklu.

Více »»»OLYMP na chalupě
tepelná pohoda

OLYMP na chalupě

Nedávno jsme navštívili chalupu Doc. Ing. Ladislava Slonka, CSc., bývalého děkana lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity. Chalupa se nachází v nadmořské výšce 650 m na Vysočině. Budova, zasazená do krásné přírody, je kromě jiného zajímavá svým propracovaným topným systémem, který je dobře připraven na místní drsné zimní počasí, a který využívá tři v místě dostupné zdroje tepla – slunce, dřevo a elektřinu.

Více »»»OLYMP v roubence
na horách

OLYMP v roubence

Nejlepší reklamou pro každého výrobce i prodejce je vždy spokojený zákazník, který se rád vrací tam, kde dobře pořídil. Nejinak je tomu i u nás.

Více »»»Česky  Deutsch  English
2013–2024 © ŽELETAVSKÁ KAMNA nahoru
Partneři
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?